П'ятниця, 11 грудня
громадсько-правовий тижневик
Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
представляють об'єднане інтернет-видання imzak.org.ua
Рубрики Усі рубрики
Служба
18/06/2015 16:48

Найкращий на стрільбах – екіпаж «Патріота»

Перебування в районі антитерористичної операції на сході України – фактично в бойових умовах – не стає на заваді удосконаленню професійної майстерності військовослужбовців Національної гвардії України. 

Приміром, нещодавно з екіпажами бронетехніки запорізького полку НГУ, що виконують службово-бойові завдання в секторі «М» району АТО, провели заняття, на якому гвардійці мали змогу покращити практичні навички з керування бойовими машинами – танками Т-64БВ та бронетранспортерами БТР-4Е, – а також стрільби з їхнього озброєння.

Командир танкової роти капітан Дмитро Горобченко в цілому залишився задоволеним діями підлеглих: «Звісно ж, є ще над чим попрацювати – усе ж таки це – перше заняття на тему „Стрільба штатним снарядом”. До речі, саме вона є вершиною бойової підготовки танкістів. Усі зауваження буде враховано, і я гадаю, що з кожним наступним виїздом на полігон результати покращуватимуться…».

Коментуючи підсумки занять, їхній керівник, заступник командира полку з озброєння – начальник технічної служби полковник Євген Старостін зазначив: «Екіпажі бронетранспортерів нещодавно повернулися до частини після проходження підготовки на базі Національної академії НГУ, тож цілком природно, що не все їм вдається виконати на „відмінно”. Проте старанність та сумлінність, з якими всі бійці ставляться до своїх обов’язків, їхнє прагнення якомога краще опанувати бойову техніку, є запорукою того, що невдовзі вони будуть готовими до виконання завдань будь-якої складності».

Як найкращий за виучкою та злагодженістю дій Євген Старостін відзначив екіпаж БТР-4Е з красномовною назвою «Патріот» у складі командира машини сержанта Євгена Голощапова, водія солдата Олега Наконечного та оператора бойового модуля солдата Сергія Зубка.

Олександр КОНОВАЛОВ, з району АТО. Фото автора

друкувати

Коментарi

Усі коментарі
Додати коментар

Інші статті