П'ятниця, 11 грудня
громадсько-правовий тижневик
Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
представляють об'єднане інтернет-видання imzak.org.ua
Рубрики Усі рубрики

Реклама

Наше видання понад 50 років подає гострі матеріали про соціальне та економічне життя, висвітлює проблеми боротьби зі злочинністю, розміщує на своїх шпальтах юридичні консультації, інші цікаві та актуальні публікації. Серед найпопулярніших рубрик — Автобан, Проблема, Резонанс, Гаряча точка, Детектив та інші.

Розміщуючи рекламу на сторінках тижневика, Ви забезпечуєте успіх своїй справі, оскільки «Іменем Закону» передплачують не тільки працівники правоохоронних органів, але й юристи різних напрямків діяльності, пересічні громадяни, які цікавляться правовими питаннями та роботою міліції.

Нині газета разом із додатком «Моменти» має понад 100 тисяч передплатників. Видання виходить раз на тиждень і розповсюджується усіма регіонами України як за передплатою, так і в роздріб.

Загальнодержавний громадсько-правовий тижневик «Іменем Закону» — володар найвищої нагороди в галузі журналістики «Золоте перо» та лауреат Всеукраїнського творчого конкурсу імені Ярослава Мудрого — запрошує Вас до співпраці.

Порядок розміщення реклами

Замовник надає редакції письмову заявку на розміщення в газеті рекламних матеріалів із зазначенням назви, розміру та кольору макету, кількості публікацій, гарантією оплати.

Після укладення відповідного договору, рекламні матеріали надаються редакції не пізніше, ніж за вісім календарних днів до їх розміщення.

За бажанням замовника редакція може здійснити розробку оригіналмакету рекламних матеріалів, підготувати тексти рекламного змісту. Вартість виготовлення оригінал-макету редакцією розраховується в залежності від його складності.

Надбавка:

30 % — за розміщення реклами на останній шпальті (обкладинці).

Тарифи на розміщення рекламних матеріалів (без урахування ПДВ)

Частина шпальти(формат А4)  Ціна, грн.
1 4000
1/2 2000
1/4 1000
1/8 500
1/16 250