П'ятниця, 11 грудня
громадсько-правовий тижневик
Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
представляють об'єднане інтернет-видання imzak.org.ua
Рубрики Усі рубрики
Регіон
26/06/2015 15:08

У пошуках пухнастого втікача

У віконце чергової частини Устинівського РВ УМВС Кіровоградщини хтось постукав, але за склом нікого не було видно. Черговий здивовано виглянув у фойє: там стояло невелике дівча, на очах – сльози. Побачивши міліціонера, дитина, хлипаючи, попросила врятувати її друга.

Збентежений черговий почав розпитувати маленьку заявницю, кому ж потрібна допомога. Виявилося – загубився її домашній улюбленець. Юля Петренко, 8-річна жителька смт Устинівки, вирішила винести свого кролика на вулицю, щоб той подихав свіжим повітрям, травиці соковитої поскуб. На мить відволіклась – і вухань зник. 

Дівчинка спробувала самотужки відшукати тваринку – та марно. Тоді дитині сяйнула думка: треба попросити допомоги в дядів-міліціонерів. І Юля кинулася до райвідділу, що за два двори від будинку родини Петренків.

За справу взявся дільничний інспектор міліції Сергій Кухарець, що чергував того дня у складі слідчо-оперативної групи. Пошукова спецоперація була короткострокова. Наполохана домашня тваринка не здатна була далеко втекти й, тремтячи всім тілом, причаїлася під службовим автомобілем правоохоронців за кілька метрів від райвідділу. Там і помітив втікача дільничний.

Юля і не сподівалася, що вуханчика так швидко знайдуть. Побачивши в руках Сергія Кухарця свого улюбленця, вона ледь не застрибала від радощів й була безмежно вдячна своєму новому знайомому в міліцейських погонах. «Звертайся в разі потреби, – з усмішкою відповів їй дільничний. – 

А друга свого більше не губи». Дівчинка пообіцяла, що такого більше не станеться, й, пригорнувши кролика, побігла, щаслива, додому.

Прес-служба УМВС у Кіровоградській обл.

друкувати
Додати коментар

Інші статті