Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
16/03/2015 9:37

Путівка в Європу

На Кубку України з гирьового спорту серед чоловіків та жінок, що фінішував на початку березня, у ваговій категорії «95+» переможний результат продемонстрував представник Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Панчук.

На змаганнях, що відбулись у Чкаловому на Дніп­ропет­ровщині, сотні українських гирьовиків затято боролися за титул переможця у своїй ваговій категорії. Яскравий виступ силача із ЛьвДУВС не лишив шансів його конкурентам із категорії «95+». Інспектор спортивної команди лейтенант міліції Панчук здобув впевнену перемогу в дисципліні довгий цикл, здійснивши 63 підйоми двох гир вагою по 32 кг кожна. Таким чином спортсмен підтвердив норматив майстра спорту України, а ще – здобув путівку у збірну команду нашої держави з гирьового спорту, яка нині готується до чемпіонату Європи. Змагання пройдуть улітку в болгарському місті Варні. Тож бажаємо Тарасові нових досягнень і на європейському рівні та вболіватимемо за нашу українську команду!