П'ятниця, 11 грудня
громадсько-правовий тижневик
Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
представляють об'єднане інтернет-видання imzak.org.ua
Рубрики Усі рубрики
Співпраця
18/07/2014 14:35

Зустріч з експертами Ради Європи

Провідні фахівці МВС України разом з експертами Директорату з прав людини Ради Європи обговорили започаткування європейською стороною нового проекту «Пакет невідкладних заходів для України».

Цей проект має стати елементом вирішення законодавчих та інституційних проблем у сфері прав людини, верховенства права та демократичного управління. Делегатів цікавило, як вони зможуть допомогти Україні у згаданих вище питаннях. Представники Департаменту громадської безпеки, Управління кримінальної міліції у справах дітей, Головного слідчого управління та відділу моніторингу дотримання прав людини в діяльності ОВС коротко поінформували експертів Ради Європи про напрями своєї діяльності та відповіли на всі їхні запитання. Серед можливих напрямів співробітництва розглядалися тренінги за кордоном, розроблення і впровадження новітніх методів правоохоронної діяльності тощо. Учасники зустрічі висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю. 

– Будь-яка допомога з вашого боку для нас дуже цікава й корисна. Ми відкриті для співпраці й сподіваємося, що започаткована сьогодні робота принесе позитивні результати, – зазначив заступник начальника Управління міжнародних зв’язків МВС України Юрій Занік.

Лариса Тищенко, м. Київ.

Фото Олега Супруна

друкувати
Додати коментар

Інші статті