Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
15/12/2013 12:03

Бронзова медаль чемпіонату світу – у викладача НАВС

З 20 до 26 листопада викладач кафедри вогневої та спеціальної фізичної підготовки ННІ підготовки фахівців для експертно-криміналістичних підрозділів Національної академії внутрішніх справ старший лейтенант міліції Сергій Чорний у Санкт-Петер­бурзі (Російська Федерація), у складі збірної команди України взяв участь у чемпіонаті світу з боротьби самбо.

До першості планети долучилися 75 команд загальною кількістю понад 500 спортсменів. У гострій напруженій боротьбі збірна команда України виборола друге місце в командному заліку. Сергій Чорний у ваговій категорії до 52 кг здобув третє місце та став бронзовим призером.

Нагороди переможцям чемпіонату, який був присвячений 75-й річниці виникнення боротьби самбо, вручив Президент Російської Федерації Володимир Путін.

Участь у цих змаганнях – один з етапів підготовки до чемпіонату МВС України серед галузевих вищих навчальних закладів, а також до інших відомчих, міжвідомчих та загальнодержавних змагань.