Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
24/11/2013 17:37

Луганські курсанти завоювали п’ять медалей

У Броварах під Києвом відбувся Кубок України з кікбоксингу (WAKO). Протягом трьох днів близько 300 спортсменів із 21 області України віком від 19 до 40 років боролися за  право називатися найкращим кікбоксером. Поєдинки проводились у розділах фул-контакт, пойнт-файтинг, лайт-контакт, лоу-кік та кік-лайт.

Луганську область на цих змаганнях представляли курсанти факультетів підготовки фахівців для підрозділів кримінальної міліції та громадської безпеки Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е. О. Дідоренка. Продемонструвавши свої вміння та навич­ки, вони довели, що можуть бути в трійці найсильніших. Хлопці порадували своїх земляків п’ять­ма медалями: курсант першого курсу Тарас Губаренко завоював два «золота» в категоріях фул-контакт і лоу-кік, першокурсники Роман Токарєв і Павло Шашнєв стали бронзовими призерами змагань у категоріях кік-лайт і лоу-кік. Ще одну «бронзу» в категорії лайт-контакт команді приніс курсант четвертого курсу Олег Коробко. Ці змагання стали відбірковими до національної збірної з кікбоксингу.