Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
20/11/2012 20:59

Кращі плавці носять погони

У безкомпромісній боротьбі найвищу сходинку п’єдесталу чемпіонату з плавання серед структурних підрозділів апарату МВС посіли представники команди ГУВВ. Срібним призером змагань стала команда ДВБ, «бронза» – у спортсменів з ДНДЕКЦ.

В особистому заліку серед жінок призові місця розподілилися наступним чином: 1 місце – інспектор Робочого апарату Укрбюро Інтерполу лейтенант міліції Альона Решетова, 2-ге – відповідальний виконавець ГУВВ старший солдат Ольга Павлік, 3 місце – головний експерт ДНДЕКЦ підполковник міліції Інна Огоновська.

Переможцем серед чоловіків у віковій категорії до 35 років став оперуповноважений в особливо важливих справах ДВБ МВС капітан міліції Богдан Дьордяй. Срібним призером в особистому заліку цієї вікової категорії став начальник відділу ДГБ МВС майор міліції Денис Мовчан, а «бронзу» здобув науковий працівник ДНДІ МВС капітан міліції Максим Мовчан.

В особистому заліку серед чоловіків віком понад 35 років «золото» виборов начальник служби ГУВВ підполковник Ігор Данильчук. Другим фінішував головний спеціаліст ГУБОЗ майор міліції Дмитро Плус, а замкнув трійку призерів у цій віковій категорії головний спеціаліст ДМЗ МВС Микола Макаренко.

За результатами естафети місця між командами підрозділів розподілилися наступним чином: 1 місце – ГУВВ, 2-ге – ДНДЕКЦ, 3 місце – ДМЗ МВС.

Нагороди переможцям вручив заступник міністра внут­рішніх справ Сергій Лекарь.