Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
24/10/2012 11:32

На старті – внутрішні війська

Наприкінці вересня в Житомирі точилася запекла боротьба: на бігових доріжках за першість змагалися понад півсотні легкоатлетів із територіальних командувань внутрішніх військ МВС.

Перед початком цього щорічного чемпіонату з легкоатлетичного кросу досвідчені судді навіть не бралися визначити фаворитів. Рівень майстерності учасників справді вражаючий: з-поміж них 31 майстер спорту України, ще 16 – кандидати в майстри спорту, а семеро – майстри спорту міжнародного класу.
Першими в забігу на 1000 метрів стартували жінки, яких серед учасників виявилося шестеро. Найшвидше подолала дистанцію представниця Південного ТрК Тетяна Головченко, впоравшись за рекордні 2 хвилини 50 секунд.
Перейнявши естафету кілометрового забігу, чоловіки позмагалися і на довших дистанціях: 3, 5 та 12 кілометрів. Боротьба була неймовірно напруженою – першість вирішували долі секунди. Тож, щоб прийняти справедливе рішення, суддям доводилося переглядати відеозаписи моментів досягнення фінішу.
Бронзовим призером чемпіонату стала команда Північного ТрК, до складу якої увійшли й військовослужбовці частини, дислокованої в Житомирі. Срібло вибороли представники Кримського ТрК. А беззаперечними переможцями на бігових доріжках стали легкоатлети із Західного ТрК. Призерів нагороджено кубками, медалями, дипломами та цінними подарунками.