Тижневик « Іменем закону » та додаток « Моменти »
Рубрики Усі рубрики
Спорт
09/08/2012 14:49

Перші перемоги

За шість днів від старту Олімпійських ігор збірна України має у своїй «скарбниці» дві золоті та три бронзові медалі та посідає 12-е місце в медальному заліку.

Дві бронзові нагороди у змаганнях зі стрільби з пневматичного та малокаліберного пістолета – здобула Олена Костевич. А 30 липня стяг України піднімали двічі, завдяки «золоту» фехтувальниці Яни Шемякіної та «бронзі» важкоатлетки Юлії Каліни – представниці спортивної команди ВВ МВС! Юлія не лише виборола медаль, а й встановила свій абсолютний рекорд:

«Головне завдання, яке ставив переді мною тренер – спрацювати на 6 підходів, що я й зробила. Коли ж дізналася, що мені «підкорилася» сума в 235 кг, не повірила, адже це на 10 кг більше ніж я зазвичай підіймала».

1 серпня парна жіноча четвірка – Яна Дементьєва, Анастасія Коженкова, Наталія Довгодько і Катерина Тарасенко – завоювала перше в історії України олімпійське «золото» в академічному веслуванні.

Вітаємо з першими перемогами! Так тримати!